Zamknij

„Plotkara“ 2021: w 2. sezonie pojawi się gwiazda oryginalnego serialu [WIDEO]

27.06.2022 16:45
Plotkara - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO Max

„Plotkara” 2021 w nowym materiale promocyjnym zapowiada powrót znanej postaci z oryginalnego serialu. Która gwiazda „Gossip Girl” powróci w nowej wersji serialu? Kiedy premiera nowych odcinków? Sprawdziliśmy.

Plotkara“ 2021 to reboot słynnego serialu dla nastolatków stacji The CW. Nowa produkcja, powstająca dla HBO Max również cieszy się popularnością wśród odbiorców, choć z niego innych powodów niż oryginał. Teraz jednak fani obu wersji mają powód do radości. W nowej serii pojawi się jedna z ulubionych postaci oryginalnej „Gossip Girl”. Kto taki? I kiedy premiera nowych odcinków?

„Plotkara” 2021: w nowych odcinkach wróci lubiana postać

Na oficjalnym koncie serialu w serwisie Twitter, pojawiło się nowe wideo, promujące zbliżające się odcinki. Materiał ma jedynie 13 sekund, ale jest niezwykle sugestywny.

„Wystarczy iskra, by wzniecić ogień” – możemy przeczytać w materiale, na którym ktoś robi zbliżenie Michelle Trachtenberg, siedzącej w teatrze. Trachtenberg wcielała się w postać Georginy Sparks w oryginalnym serialu, a w 1. sezonie poznaliśmy już innych członków jej rodziny. Materiał umiejętnie bawi się też słowem, gdyż angielskie słowo na „iskrę” to właśnie „spark”.

„Plotkara” 2021 – kiedy premiera 2. sezonu?

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie serial powróci z nowymi odcinkami. Istnieje prawdopodobieństwo, że nastąpi to już jesienią, jednak wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie HBO Max.

Czytaj także: HBO Max z mocnymi premierami w lipcu. Zdradzono, jakie hity trafią na platformę [TYTUŁY]

RadioZET.pl/Collider/Twitter

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max