Zamknij

Piotr Cyrwus nie wystąpi już w telenoweli. Aktor wyjawił, jaki jest tego powód

12.08.2021 13:29

Piotr Cyrwus jest wybitnym aktorem, który szerszej publiczności jest przede wszystkim znany z roli Ryśka w serialu "Klan". Aktor wyznał, że unika grania w telenowelach. Zdradził, co jest tego powodem.

Piotr Cyrwus
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Piotr Cyrwus nie wystąpi już w telenoweli. Aktor zdradził, co go do tego skłoniło. Chodziło mu przede wszystkim o szufladkowanie. Cyrwus zwrócił uwagę na to, że ludzie często kojarzą aktorów z jakąś rolą, a następnie często trudno od tej roli się uwolnić.

Zobacz także: "Klan" zmienia czołówkę po 24 latach. Nie usłyszymy już słynnej piosenki

Piotr Cyrwus nie wystąpi już w telenoweli. Aktor wyjawił, jaki jest tego powód

Piotr Cyrwus jest wybitnym aktorem, który angażuje się w pracę w teatrze. Pojawia się też w filmach i serialach. W dużej mierze Piotr Cyrwus jest kojarzony z rolą Ryśka z "Klanu", z której zrezygnował w 2012 roku, po 15 latach grania. W rozmowie "Gazetą Wrocławską" aktor przyznał, że zaszufladkowanie sprawiło, że zaczął rozważniej dobierać role. Przyznał, że nie planuje też wiązać się na dłużej z żadną telenowelą.

Co więcej, Cyrwus wyznał, że szufladkowanie często łączy się z hejtem. Wiele osób naśmiewało się z aktora przez pryzmat jego postaci w serialu.

Forma serialu codziennego sprawiła, że my aktorzy, którzy w nim graliśmy, staliśmy się ich domownikami i z czasem ludziom myliła się rzeczywistość z fikcją. To była jedna z wad popularności. I dlatego teraz już nie biorę takich ról dużych w serialach - wolę tylko od czasu do czasu pojawić się w telewizji, w filmie. Piotr Cyrwus w rozmowie z "Gazetą Wrocławską"

"Klan": czy serial wciąż można oglądać?

Serial "Klan" nie jest obecnie emitowany ze względu na wakacyjną przerwę. Produkcja powróci na antenę TVP1 jesienią 2021 roku.

loader

Zobacz także: Andrzej Seweryn jako drag queen w serialu Netflixa o tytule "Królowa". Kiedy premiera? [WIDEO]

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska/Plotek.pl