Zamknij

"Pierwsza miłość": zwiastun wiosennych odcinków. W obsadzie nowe gwiazdy! [WIDEO]

15.02.2021 15:25

"Pierwsza miłość" znów dostarczy wielu wrażeń. W wiosennych odcinkach czekają nas miłosne uniesienia, a także zupełnie nowe twarze. W kogo wcielą się Rafał Maserak, Tomasz Oświeciński i Joanna Moro? Zobaczcie zwiastun.

"Pierwsza miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat. Co nas czeka w nadchodzących odcinkach? Jak dalej potoczą się losy Marysi? I wreszcie - kim będą nowi bohaterowie, w których wcielą się Rafał Maserak, Tomasz Oświeciński Joanna Moro? Zobaczcie zwiastun.

"Pierwsza miłość" - zwiastun wiosennych odcinków

Wiosna w "Pierwszej miłości" przyniesie przede wszystkim liczne zwroty akcji oraz miłosne perypetie. Dominika pomoże Marysi wydostać się ze szpitala psychiatrycznego. Niestety, kobieta szybko będzie miała okazję odwdzięczyć się siostrze, gdyż ta wpadnie w poważne tarapaty. Dla Artura i Kingi również nie będzie to spokojny czas - Tomek przysporzy kolejnych problemów wychowawczych. 

Kulczycki będzie walczył o serce Doroty, a pomoże mu w tym była żona. Oskar zaś będzie służył wsparciem dla Kaliny, a Kaśka ponownie otworzy się na miłość i na swojej drodze spotka nie jedną, a dwie wspaniałe kobiety.

W nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" pojawią się także zupełnie nowi bohaterowie, wcielający się w członków ekipy filmowej. Reżyserką będzie Barbara, w którą wcieli się Joanna Moro. Pozostali to Fabian (w tej roli Tomasz Oświeciński) oraz aktor Max (z twarzą Rafała Maseraka). 

loader