Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 95 - STRESZCZENIE. FINAŁ SERIALU [31.10]

06.10.2022 15:00

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 95. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 95 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 95. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 95. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 95: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 95. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Denis dowiaduje się, że Nikita knuje za jego plecami. "Anja" zrywa z Maksymem. Tymczasem Andriej oświadcza się Marinie. Na kolacji z okazji urodzin zmarłego Grigorija staje się jasne, co skłoniło Nikitę do odebrania spadkobiercom majątku Dobrowolskiego. Nikita proponuje "Anji" ucieczkę. Olga ukrywa teczkę z dokumentami córki. "Anja" żąda zwrotu papierów. Grozi skrzywdzeniem dziecka Ljuby i Piotra.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 95: Gdzie i kiedy oglądać?

95. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 31 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]