Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 94 - STRESZCZENIE. "Anja" atakuje centrum biznesowe [28.10]

06.10.2022 14:57

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 94. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 94 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 94. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 94. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 94: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 94. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Jana" ostrzega Denisa przed atakiem na centrum biznesowe Dobrowolskiego. Postanawia potajemnie pozostać w Czerkasach. Trwa transmisja na żywo z miejsca ataku bandytów. Andriej i "Jana" podejrzewają, że to "Anja" jest zamieszana w próbę przejęcia centrum biznesowego. "Jana" postanawia spotkać się z Maksymem - lekarzem siostry. Mężczyzna przyjeżdża do Czerkas, aby spotkać się ze swoją pacjentką. Tymczasem Nikita informuje Denisa, że pojedzie do Kijowa, aby dowiedzieć się, kto mógł zaatakować centrum biznesowe.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 94: Gdzie i kiedy oglądać?

94. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 28 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]