Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 92 - STRESZCZENIE. "Anja" wychodzi ze szpitala psychiatrycznego [26.10]

05.10.2022 15:24

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 92. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 92 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 92. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 92. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 92: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 92. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Wszyscy są zdumieni zawaleniem się dachu nowo wybudowanego kompleksu sportowego. Śledczy podejrzewa Dobrowolskich o nieodpowiedzialne podejście do budowy. Denis przyjeżdża z Kijowa wraz z Karoliną i Wadimem i jest aktywnie zaangażowany w śledztwo w sprawie. "Jana" również wraca do Czerkas na urodziny kuzynki. Dzięki pomocy zakochanego w niej lekarza i tajemniczej patronce "Anie" udaje się wydostać ze szpitala psychiatrycznego na wolność.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 92: Gdzie i kiedy oglądać?

92. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 26 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]