Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 91 - STRESZCZENIE. "Jana" zamieszkała w Krakowie [25.10]

04.10.2022 16:32

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 91. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 91 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 91. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 91. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 91: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 91. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Od ostatnich wydarzeń minęły trzy lata. "Jana" pracuje teraz i mieszka w Krakowie. Denis zarządza firmą w Kijowie i często wyjeżdża służbowo za granicę. Andriej wciąż jest przykuty do wózka inwalidzkiego i popada w depresję. Jego opiekunką zostaje Marina, ale jej troska tylko irytuje mężczyznę. "Anja" poddawana jest przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu. Zakochuje się jednak w jednej z osób pracujących w szpitalu. Ljuba i Karolina doczekały się dzieci.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 91: Gdzie i kiedy oglądać?

91. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć we wtorek, 25 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]