Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 90 - STRESZCZENIE. "Anja" trafia do szpitala psychiatrycznego [24.10]

04.10.2022 16:30

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 91. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 90 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 90. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 90. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 90: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 90. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Olga dziwnie się zachowuje i "Jana" domyśla się, że matka pomaga "Anji" ukrywać się przed policją. Wchodzi do piwnicy i między siostrami wybucha bójka. Denis przychodzi z pomocą swojej ukochanej. "Anja" zostaje aresztowana, ale z powodzeniem udaje, że jest chora psychicznie. Podczas rozprawy wszyscy dowiadują się, że siostry zamieniły się miejscami. Wyrokiem sądu "Anja" zostaje umieszczona w szpitalu psychiatrycznym.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 90: Gdzie i kiedy oglądać?

90. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 24 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]