Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 89 - STRESZCZENIE. Denis zaczyna podejrzewać prawdę [21.10]

03.10.2022 15:57

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 89. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 89 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 89. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 89. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 89: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 89. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" zamawia fałszywe dokumenty i ukrywa się w domu Olgi, by przeczekać. Denis zaczyna podejrzewać, że siostry zmieniły się tożsamościami. Wadim znajduje nagranie wideo z miejsca wypadku i przypuszczenia Denisa zostają potwierdzone.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 89: Gdzie i kiedy oglądać?

89. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 21 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]