Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 88 - STRESZCZENIE. "Anja" jest zabójczynią! [20.10]

03.10.2022 15:55

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 88. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 88 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 88. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 88. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 88: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 88. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Andriej przeżywa wypadek. Michaił umiera. "Anja" żąda od bandytów, aby dokończyli zlecenie. Mężczyźni podejmują drugą próbę zabicia Andrieja. Tymczasem Piotr dowiaduje się, że Ljuba jest w ciąży. Oleg kontynuuje śledztwo w sprawie śmierci Witji. Denis dowiaduje się, natomiast że na rubinie znajduje się krew zmarłego mężczyzny. Denis i Karolina zdają sobie sprawę, że "Anja" jest zabójczynią Witji.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 88: Gdzie i kiedy oglądać?

88. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 20 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]