Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 87 - STRESZCZENIE. Zamach na Andrieja! [19.10]

30.09.2022 11:24

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 87. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 87 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 87. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 87. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 87: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 87. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" jest zadowolona z tego, jak wszystko się układa. Wkrótce "Jana" i Andriej wyjadą, a ona odzyska swoją dawną pozycję w rodzinie Dobrowolskich. Tymczasem Andriej jedzie do Kijowa. Podstępem zabiera pijanego Michaiła i zawozi go do Czerkasów. "Anja", dowiedziawszy się o tym, daje zgodę wynajętym przez nią bandytom, by zorganizowali wypadek samochodowy, któremu ma ulec Andriej. "Jana" odwiedza groby swoich rodziców i przypadkowo na cmentarzu spotyka Denisa.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 87: Gdzie i kiedy oglądać?

87. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 19 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]