Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 85 - STRESZCZENIE. Denis chce wyznać uczucie "Janie" [17.10]

29.09.2022 14:29

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 85. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 85 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 85. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 85. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 85: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 85. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Denis postanawia wyznać swoje uczucia "Janie". Nie udaje mu się, ponieważ kobieta jedzie do Polski z Andriejem. Mężczyzna organizuje przyjęcie pożegnalne. Daniił bezinteresownie opiekuje się chorą Ładą. Relacje między matką a synem stają się coraz cieplejsze. Śledczy dochodzi do wniosku, że Witja został zabity. Tymczasem Grigorij prowadzi własne śledztwo i dowiaduje się, że Denis nie był ojcem pierwszego dziecka "Anji".

"Pierścionek z rubinem", odcinek 85: Gdzie i kiedy oglądać?

85. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 17 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]