Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 83 - STRESZCZENIE. Olga nie jest matką "Jany"? [13.10]

28.09.2022 12:32

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 83. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 83 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 83. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 83. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Zobacz także

"Pierścionek z rubinem", odcinek 83: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 83. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Olga jest zdeterminowana, aby ujawnić prawdę o zamianie córek. Chce wziąć za to winę, ale "Jana" uniemożliwia to kobiecie. Rozmawia z reporterami i twierdzi, że sfałszowała skandaliczny film o swojej siostrze i wrzuciła go do Internetu z zazdrości. Nie wszyscy wierzą w wyznanie "Jany", ale skandal z udziałem "Anji" kończy się, a jej kariera zostaje uratowana. Olga wyjawia "Janie" prawdę: nie jest jej biologiczną matką.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 83: Gdzie i kiedy oglądać?

83. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 13 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]