Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 82 - STRESZCZENIE. "Anja" zleca zabójstwo "Jany" [12.10]

28.09.2022 12:30

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 82. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 82 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 82. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 82. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Zobacz także

"Pierścionek z rubinem", odcinek 82: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 82. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" zleca morderstwo "Jany" i Andrieja. Później uświadamia sobie, że bez przyznania się siostry, do winy, nie wyjdzie z afery obronną ręką, dlatego cofa decyzję. Próbuje przekonać "Janę" do publicznego przyznania, że to ona wrzuciła sfabrykowane wideo. Ale ani "Jana", ani Andriej nie chcą pomóc "Anji". Tymczasem wideo jest analizowane pod kątem autentyczności.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 82: Gdzie i kiedy oglądać?

82. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 12 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]