Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 81 - STRESZCZENIE. Czy nagranie z "Anją" jest fałszywe? [11.10]

27.09.2022 12:41

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 81. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 81 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 81. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 81. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Zobacz także

"Pierścionek z rubinem", odcinek 81: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 81. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Jana" jest zdumiona, że jej matka do tej pory milczała na temat tego, co wie na temat swoich córek i zbrodni "Anji". Skandal szerzy się dalej. "Anja" stara się zachować twarz, twierdząc, że wideo jest fałszywe. W międzyczasie próbuje dowiedzieć się, kto ujawnił nagranie i jak może zażegnać aferę.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 81: Gdzie i kiedy oglądać?

81. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć we wtorek, 11 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]