Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 80 - STRESZCZENIE. Daniel dowiaduje się, że Lada jest jego matką [10.10]

27.09.2022 12:39

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 80. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 80 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 80. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 80. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Zobacz także

"Pierścionek z rubinem", odcinek 80: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 80. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Zdania są podzielone: niektórzy uważają, że film z "Anją" jest fałszywy, inni, że jest prawdziwy. Reputacja "Anji" jest zagrożona. Szuka osoby, która przesłała film do Internetu i próbuje usunąć go z sieci, po której się rozszedł. Tymczasem Daniel dowiaduje się, że Lada jest jego matką. "Jana" odkrywa, że Olga zna prawdę na temat swoich córek.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 80: Gdzie i kiedy oglądać?

80. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 10 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]