Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Andriej chce popełnić samobójstwo [04.07]

01.07.2022 12:55
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 8. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 8. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 8. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 8: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 8. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Andriej grozi "Anji", że powie wszystkim, kim naprawdę jest. Dziewczyna bardzo się tego boi i obwinia Andrieja za wszystkie swoje niepowodzenia. Następnie widząc, jak bliscy traktują "Anję", dochodzi do wniosku, że kobieta go nie potrzebuje. Postanawia popełnić samobójstwo. Ratuje go Marina. "Anja" przygotowuje się do operacji plastycznej, ale chirurg po zapoznaniu się z przypadkiem dziewczyny jest ogromnie zaskoczony.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 8: Gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 4 lipca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv