Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 79 - STRESZCZENIE. Denis proponuje "Anji" rozstanie [07.10]

26.09.2022 16:24

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 79. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 79 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 79. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 79. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Zobacz także

"Pierścionek z rubinem", odcinek 79: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 79. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" przynosi pierścionek do naprawy. Denis proponuje rozstanie. "Anja" prosi go o odłożenie sprawy do końca kampanii wyborczej - przyjmuje ofertę jednego z polityków, by wystartować z ramienia jego partii. W Internecie pojawia się kompromitujące wideo o dziewczynie.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 79: Gdzie i kiedy oglądać?

79. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 7 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]