Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 78 - STRESZCZENIE. Denis postanawia pozbyć się szalika [06.10]

26.09.2022 16:21

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 78. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 78 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 78. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 78. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Zobacz także

"Pierścionek z rubinem", odcinek 78: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 78. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Olga obwinia się za to, że obie jej córki są nieszczęśliwe. Upija się z żalu. Aby uspokoić "Anyę", Denis zgadza się na pozbycie szalika. "Jana" jest rozczarowana reakcją Denisa na prezent. Kiedy "Anja" zwraca szalik, "Jana" uświadamia sobie, że na zawsze straciła ukochanego. Tymczasem jej siostra postanawia rozpocząć karierę polityczną.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 78: Gdzie i kiedy oglądać?

78. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 6 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]