Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 77 - STRESZCZENIE. "Jana" zastrasza "Anję" [05.10]

22.09.2022 14:56

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 77. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 77 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 77. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 77. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

Zobacz także

"Pierścionek z rubinem", odcinek 77: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 77. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Anya po "zamordowaniu" Witji czuje ulgę. Denis dochodzi do wniosku, że bandyta wodził go za nos i wierzy "Anji" w wersję o zazdrości o jej siostrę. Trwają zdjęcia do programu z udziałem "Ani" i "Jany". "Jana" zastrasza siostrę, na planie zdjęciowym. "Anja" zostaje publicznie upokorzona. Tymczasem trwają przygotowania do urodzin Denisa. Mężczyzna spotyka się z "Janą" i spóźnia się na własne przyjęcie.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 77: Gdzie i kiedy oglądać?

77. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 5 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]