Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 73 - STRESZCZENIE. Olga podejrzewa, że córki zamieniły się twarzami [29.09]

20.09.2022 13:38

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 73. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 73 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 73. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 73. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 73: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 73. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Michaił przyjeżdża, by wziąć udział w programie z "Anją" i "Janą". Po nieudanej kolacji u Dobrowolskich Karolina martwi się swoim związkiem z Wadimem i zapomina powiedzieć "Anji" o przybyciu chirurga plastycznego. Olga podejrzewa, że jej córki zmieniły się twarzami i idzie się z nimi spotkać.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 73: Gdzie i kiedy oglądać?

73. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 29 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]