Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 72 - STRESZCZENIE. "Anja" jest zazdrosna o Denisa [28.09]

20.09.2022 13:33

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 72. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. TV4/materiały prasowe

"Pierścionek z rubinem", odcinek 72 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 72. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 72. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 72: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 72. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" nadal jest zazdrosna o Denisa, widzi, że stopniowo go traci. Mężczyzna zakochuje się w "Janie". Denis zmaga się ze swoimi uczuciami do siostry ukochanej. Tymczasem Olga zauważa coraz więcej niuansów w zachowaniu "Jany", które stopniowo prowadzą ją do wniosku, że dziewczyna zachowuje się dokładnie jak dawna Anya. Ma podejrzenie, że jej córki zamieniły się miejscami. Postanawia z nimi porozmawiać.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 72: Gdzie i kiedy oglądać?

72. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 28 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]