Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 71 - STRESZCZENIE. "Jana" namiętnie przytula Denisa [27.09]

19.09.2022 13:37

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 71. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. Kadr z serialu "Pierścionek z rubinem"/Screen z YouTube@Kleksik5

"Pierścionek z rubinem", odcinek 71 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 71. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 71. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 71: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 71. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Jana" i "Anja" kłócą się ze sobą nawet na ślubie Ljuby. Olga widzi ich awanturę. Przed weselną ucztą Denis jedzie do Kaniewa. Chce odwiedzić miejsce, które jest ważne dla niego i Anji, ale tam wpada na "Janę". Mężczyzna dziwi się, że to właśnie ona przybyła w to miejsce w tym samym momencie, co on. Spędzają razem kilka godzin. "Jana" nie może się powstrzymać i namiętnie przytula Denisa. On również na chwilę poddaje się emocjom. Denis rozmawia się z "Janą" o "Anji".

"Pierścionek z rubinem", odcinek 71: Gdzie i kiedy oglądać?

71. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć we wtorek, 27 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]