Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Ślub Piotra i Ljuby zagrożony [26.09]

19.09.2022 13:34

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 70. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 70. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 70. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 70: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 70. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Olga oferuje pomoc Piotrowi i Ljubie w przygotowaniu ślubu. "Jana" daje Lubie suknię ślubną. Denis wynajmuje jacht i centrum rekreacji jako miejsce ceremonii. Tymczasem między Danielem i Zorjaną rodzi się związek. Łada - konkurentka Ljuby dowiaduje się, gdzie odbędzie się ślub. Kobiety spotykają się na miejscu. Ślub jest zagrożony.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 70: Gdzie i kiedy oglądać?

70. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 26 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]