Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Adriej odkrywa straszną tajemnicę [04.07]

01.07.2022 12:52
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 7. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 7. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 7. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 7: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 7. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Andriej wraca z podróży służbowej. Przychodzi do Olgi, by poprosić Janę o rękę. Dowiaduje się, że siostry miały wypadek, a Jana jest w śpiączce. Andriej biegnie do szpitala. Na miejscu lekarz mówi mu, że "Jana" nie była w ciąży, ale za to jej siostra "Anja" poroniła. Mężczyzna wchodzi na oddział "Anji" i widzi pieprzyk na jej stopie. Jest w szoku, bo pamięta, że Jana miała takie samo znamię. Zaczyna podejrzewać, że dziewczyny zostały pomylone przez lekarzy.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 7: Gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 4 lipca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv