Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Ljuby i Piotra nie stać na ślub [16.09]

14.09.2022 14:07

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 65. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 65. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 65. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 65: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 65. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Luby i Piotra nie stać na wymarzony ślub z powodu problemów finansowych. Olga im nie pomoże, bo martwi się o "AnJę", która nie wróciła do domu. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że Andriej już jej nie kocha i odmawia przyjęcia od niego pomocy. Tymczasem Karolina nie chce przedstawiać Wadima swoim bliskim. Dochodzi do kłótnii kochanków.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 65: Gdzie i kiedy oglądać?

65. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 16 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]