Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 64 - STRESZCZENIE. "Anji" kończy się paliwo [15.09]

14.09.2022 14:05

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 64. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 64 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 64. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 64. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 64: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 64. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Jana" jest gotowa powiedzieć Denisowi prawdę. Denis oskarża Andrieja, że nie powiedział mu nic o poronieniu, chociaż o tym wiedział. "Anja" pokłóciła się z Olgą i opuściła dom. W samochodzie kończy się jej paliwo, po czym odkrywa, że wszystkie jej karty bankowe są zablokowane. Tymczaem "Jana" prowadzi pierwszą transmisję programu telewizyjnego. Podczas przerwy reklamowej Andriej słyszy prowokacyjną rozmowę o miłości Jany z gościem show.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 64: Gdzie i kiedy oglądać?

64. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 15 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]