Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 62 - STRESZCZENIE. "Anja" chce dokonać in vitro [13.09]

12.09.2022 16:02

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 62. odcinka serialu.

Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 62. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 62. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 62: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 62. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Jana" zmusza "Anję" do powrotu do domu Dobrowolskich. Dziewczyna wraca, ale planuje wyjechać do specjalistycznego ośrodka dla kobiet w ciąży w Izraelu. Tam chce zrealizować plan sztucznego zapłodnienia. W ostatniej chwili przed jej wyjazdem na jaw wychodzi jej oszustwo. Z tego powodu Ekaterina trafia do szpitala. "Jana" dzwoni do Denisa, aby ostrzec go przed planami swojej siostry, ale zdaje sobie sprawę, że kłamstwo "Anji" zostało ujawnione.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 62: Gdzie i kiedy oglądać?

62. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć we wtorek, 13 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]