Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Siostry tracą pamięć. Nikt nie potrafi ich odróżnić [01.07]

30.06.2022 15:05
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 6. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 6. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 6. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 6: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 6. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Wbrew niepocieszającym prognozom lekarzy, obie dziewczyny przeżyły wypadek samochodowy, ale zapadły w śpiączkę. Z powodu obrażeń ich twarze są poważnie pokaleczone szkłem - ani lekarze, ani krewni nie mogą ich zidentyfikować. Nie wiadomo, która z sióstr jest Janą, a która Anją. Decydującą rolę odgrywa pierścionek z rubinem Anji, który w chwili wypadku przez zbieg okoliczności trafił na palec Jany. Siostry są zdezorientowane. Będą musiały przejść długą drogę, aby odzyskać siebie i swoje życia.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 6: Gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w piątek, 1 lipca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv