Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Anja i Jana mają poważny wypadek [01.07]

30.06.2022 15:01
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 5. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 5. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 5. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 5: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 5. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Trwają przygotowania do ślubu Anji i Denisa. Jana jest szalenie zazdrosna o swoją siostrę. Okazuje się, że na prośbę Andrieja Jana traci pracę w programie telewizyjnym. Złości się, beszta Andrieja, ale wkrótce otrzymuje nową propozycję z Kijowa. Dziewczyna, przygotowując się do castingu, przekonuje Anję, by zmieniły się sukienkami. Siostry w nowym samochodzie Anji pędzą do Kijowa, ale po drodze ulegają poważnemu wypadkowi...

"Pierścionek z rubinem", odcinek 5: Gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 30 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv