Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 43 - STRESZCZENIE. "Anja" obawia się, że "Jana" wszystko pamięta [17.08]

10.08.2022 13:54
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 43. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 43. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 43. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 43: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 43. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" jest przerażona. Podejrzewa, że "Jana" odzyskała pamięć. Dziewczyna tego nie potwierdza, ale zachowuje się w taki sposób, aby utrzymać siostrę w ciągłym napięciu. Andriej również domyśla się, że "Jana" zaczęła sobie przypominać, kim tak naprawdę jest. "Anja" mimo przerażenia próbuje przekonać rodzinę, że wszystko z nią w porządku. Ale bliscy nie są tego pewni. Uważają, że powinni poczekać, plotki ucichną.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 43: Gdzie i kiedy oglądać?

43. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 17 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv