Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 42 - STRESZCZENIE. "Anja" przechodzi załamanie nerwowe [16.08]

08.08.2022 12:31
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 42. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 42. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 42. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 42: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 42. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

"Anja" przechodzi załamanie nerwowe, co bardzo martwi jej krewnych. "Jana" nie przestaje jednak mścić się na siostrze. Kiedy dziewczyna zaczyna pracę na wymarzonym stanowisku, siostra zwraca się do niej o pomoc. Witja znów ją szantażuje, dlatego "Anja" pilnie potrzebuje pieniędzy. Tymczasem Piotr w końcu zamierza oświadczyć się Ljubie, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 42: Gdzie i kiedy oglądać?

42. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć we wtorek, 16 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv