Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Luba i Piotr zostają zatrzymani przez policję [30.06]

29.06.2022 14:43
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 4. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 4. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 4. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 4: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 4. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Wolontariusze chcą spotkać się z rodziną Anji, zaprosić ją na obiad, ale Luba i Jana nie przychodzą na spotkanie. Luba i Piotr zostają zatrzymani przez policję, a Jana bawi się i upija w nocnym klubie. Dziewczyna jest bardzo zazdrosna o Anję, która cieszy się szczęściem w odnowionym związku z Denisem. Jana kłóci się z Andriejem, informuje, że nie potrzebuje ani jego, ani ich dziecka. Denis postanawia złożyć Anji ofertę.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 4: Gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 30 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv