Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Jana chce dokonać aborcji [30.06]

29.06.2022 14:38
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 3. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 3. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, kórty cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 3. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 3: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 3. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Anja ratuje Grigorija i zabiera go do szpitala. Zdumiony dobrocią i szlachetnością dziewczyny, radykalnie zmienia swój stosunek do niej i mówi synowi prawdę: rok temu okłamał Anję, że Denis ma inną. Anja i Denis dowiadują się, że zerwali z powodu bezsensownego nieporozumienia i postanawiają wznowić związek. Tymczasem Jana chce dokonać aborcji. Dowiaduje się, że w wyniku zabiegu najprawdopodobniej stanie się bezpłodna.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 3: Gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w czwartek, 30 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 16.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv