Zamknij

"Pierścionek z rubinem", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Jana ukrywa swoją ciążę [29.06]

29.06.2022 14:35
Pierścionek z rubinem - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

"Pierścionek z rubinem" to nowy ukraiński serial, który trafił na TV4. O czym jest popularna produkcja? Podajemy streszczenie 2. odcinka serialu.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 2. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Pierścionek z rubinem", który trafił na antenę TV4? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, kórty cieszy się ogromną popularnością w kilkunastu krajach świata? Prezentujemy streszczenie 2. odcinka serialu "Pierścionek z rubinem" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TV4.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 2: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 2. odcinka "Pierścionka z rubinem" według ivi.tv:

Denis na próżno próbuje pogodzić się z Aną. Jana ukrywa swoją ciążę przed wszystkimi, ale Andriej domyśla się, o co chodzi i nalega na małżeństwo  oraz narodziny dziecka. Grigorij przyjeżdża do fabryki z inspekcją. Dowiaduje się, że Anja zaczyna chorować, podejrzewając, że ma to związek z charakterem jej pracy.

"Pierścionek z rubinem", odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Pierścionek z rubinem" będzie można obejrzeć w środę, 29 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17.55 na kanale TV4. Kolejne odcinki (po dwa na dzień) będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

RadioZET.pl/ivi.tv