Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 32- STRESZCZENIE. Carla krytykuje Javo [2.11]

02.11.2022 12:14

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 32. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 32 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 32. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 32. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 32: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 32. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Ignacio urządza biuro w hotelu. W ten sposób chce wszystko kontrolować, co nie podoba się innym. Carla wykorzystuje sytuację i zbiera wszystkich pracowników, po czym publicznie krytykuje Javo.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 32: Gdzie i kiedy oglądać?

32. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w środę, 2 listopada 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP