Zamknij

"Pięć gwiazdek" - odcinek 31 - STRESZCZENIE. Carla chce rzucić Mariana [01.11]

31.10.2022 11:41

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 31. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 31 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 31. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 31. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 31: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 31. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Carla czuje się niczym trzecie ogniwo w świetnie prosperującej relacji Lucii i Mariana. Szuka wyjaśnień tego stanu rzeczy, co prowadzi ją do kłótni z Lucią. W wyniku tej rozmowy, Carla postanawia zakończyć znajomość z Marianem. Prosi go, by odszedł z jej życia, bo źle się czuje, nie wiedząc na jakim gruncie z nim stoi. W tym czasie Flor zaczyna coraz gorzej się czuć. Jej nastrój znacząco się osłabia. Dziewczyna przypuszcza, że „popada w depresję”. 

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 31: Gdzie i kiedy oglądać?

31. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć we wtorek 1 listopada 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET