Zamknij

"Pięć gwiazdek" - odcinek 30 - STRESZCZENIE. Carla nie rozumie relacji z Marianem [31.10]

31.10.2022 08:56

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 30. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 30 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 30. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 30. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 30: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 30. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Virginia umawia się z Javo na rozmowę w barze. Flor zaś znajduje zdjęcie Dany’ego, gdy przegląda aplikację randkową. Jest wściekła. Carla i Lucia coraz silniej zaczynają walczyć o względy Mariana. Czy chłopak wybierze którąś z nich?

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 30: Gdzie i kiedy oglądać?

30. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w poniedziałek 31 października 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET