Zamknij

"Pięć gwiazdek" - odcinek 29 - STRESZCZENIE. Walka o Mariana [30.10]

28.10.2022 16:07

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 29. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

"Pięć gwiazdek" - odcinek 29 - STRESZCZENIE. Walka o Mariana [30.10]
fot. Materiały prasowe

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 29 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 29. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 29. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 29: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 29. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Minęło kilka dni od wypadku Virginii, która rozpoczęła terapię, aby rozwiązać niektóre nękające ją problemy. Flor towarzyszy Mirandzie w poszukiwaniu mieszkania dla Manuela i Lucii. Manuel zaskakuje Lucię wizytą swojej matki Dolores.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 29: Gdzie i kiedy oglądać?

29. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w niedzielę 30 października 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do niedzieli o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET