Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 27 - STRESZCZENIE. Ignacio jest oburzony na Virginię [27.10]

27.10.2022 14:48

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 27. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 27 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 26. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 27. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 27: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 27. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Carla, Miranda, Virginia i Flor spędzają razem noc. Carla nie może spać - jest zdenerwowana tym, że spotkała Sebatiana. Tymczasem Ignacio zarzuca Virginii, że nie spędziła nocy w mieszkaniu. Javo wyjaśnia jej sprawę z Amandą.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 27: Gdzie i kiedy oglądać?

27. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w czwartek 27 października 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/naziemna.info

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News