Zamknij

"Pięć gwiazdek" - odcinek 25 - STRESZCZENIE. Luca zaskakuje Manuela [25.10]

25.10.2022 15:56

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 25. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 25 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 25. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 25. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 25: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 25. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Siostry zaczynają znów pracować na własną rękę, poza działaniami na rzecz hotelu. Flor i Miranda wymyślają projekt roślinności na tarasie hotelu. Manuel jest jednak nieco zirytowany ich postawą. Luca ma zaś nieoczekiwaną wiadomość dla mężczyzny. Okazuje się, że Luca jest jego synem.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 25: Gdzie i kiedy oglądać?

25. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć we wtorek 25 października 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Czytaj także: Marcin Dorociński zagra w nowym "Mission: Impossible". Polski aktor wystąpi u boku Toma Cruise'a

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET