Zamknij

"Pięć gwiazdek", odcinek 24 - STRESZCZENIE. Carla i Mariano ukrywają związek [24.10]

24.10.2022 13:17

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 24. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 24 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 24. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 24. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 24: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 24. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Carla i Mariano ukrywają swój związek. Tymczasem minął tydzień odkąd Virginia postanowiła opuścić hotel. Z kolei Carla, Miranda i Flor ćwiczą wspólnie na siłowni, tylko Lucia zostaje z boku.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 24: Gdzie i kiedy oglądać?

24. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w poniedziałek 24 października 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/naziemna.info

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News