Zamknij

„Physical“: nowy zwiastun 2. sezonu hitu Apple TV+. Rose Byrne powraca jako trenerka fitness [WIDEO]

12.05.2022 11:39
Physical - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Apple TV+

„Physical“ to jeden z serialowych hitów platformy Apple TV+. Produkcja z udziałem Rose Byrne tak spodobała się widzom, że szybko zamówiono nowe odcinki. Właśnie dostaliśmy przedsmak tego, co zobaczymy w 2. serii. Kiedy premiera?

„Physical” to hitowa propozycja od platformy streamingowej Apple TV+. Serial, osadzony w latach 80. przygląda się losom pewnej kobiety, która postanowiła zrobić coś nowego ze swoim życiem, więc zdecydowała się zostać instruktorką fitnessu. I to nie byle jaką – pierwszą kobietą, która stworzyła zestaw ćwiczeń na wideo. Serial skupia się na przemianie bohaterki ze „zwykłej kury domowej” w prosperującą i świadomą bizneswoman. W nowych odcinkach Sheila będzie musiała poradzić sobie z nowymi wyzwaniami, wynikającymi ze swojej większej rozpoznawalności.

„Physical”, sezon 2 – zwiastun

Nowe odcinki serialu reklamowane są następującym zwiastunem:

„Physical”, sezon 2 – twórcy i obsada

W nowych odcinkach powrócił cały team odpowiedzialny za sukces premierowej serii. Onacza to, że showrunnerką pozostaje Annie Weisman, pomysłodawczyni całego przedswięwzięcia, najlepiej znana ze współpracy przy serialach „Gotowe na wszystko”, „Podmiejski czyściec” czy „Był sobie chłopiec. Za kamerą stanęły pnownie Stephanie Lang i Liza Johnson.

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Na ekranie zobaczymy zaś: Rose Byrne, Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks czy Ashley Liao. W nowych odcinkach pojawi się także Murray Bartlett, gwiazda hitów HBOBiały Lotos” i „Looking. Spojrzenia”.

„Physical”, sezon 2 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu zapowiedziana jest na 3 czerwca.

Czytaj także: „Good Life” z powodu „lil’ bit of sunshine”, czyli o koncercie OneRepublic na Torwarze [RELACJA]

RadioZET.pl/TVLine/YouTube