Zamknij

"Peaky Blinders" zakończy się na 6. sezonie? Aktorzy wrócili na plan

19.01.2021 11:57

"Peaky Blinders" to serial, który ma wielu fanów. Niestety, produkcja zakończy się na 6. sezonie. Aktorzy właśnie wrócili na plan. Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków?

Peaky Blinders
fot. Album Online/East News

"Peaky Blinders" zakończy się na 6. sezonie? Aktorzy wrócili na plan. Fani produkcji mogą być zdziwieni, ponieważ wstępnie zakładano, że serial będzie się składał z siedmiu serii. Okazuje się, że Steven Knight, twórca "Peaky Blinders", zdradził, że nie zamierza kontynuować historii aż do 7. sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków?

Zobacz także: Dokument Netflixa gloryfikuje słynnego mordercę? Widzowie oburzeni serialem o Ramirezie 

"Peaky Blinders" zakończy się na 6. sezonie? Aktorzy wrócili na plan

Steven Knight, twórca serialu "Peaky Blinders", zdradził, że aktorzy wrócili na plan serialu. Opowieść o losach gangsterskiej rodziny Shelby zakończy się jednak na 6. sezonie. Oznacza to, że twórcy zamierzają przerwać fabułę wcześniej. Przypominamy, że serial mial premierę w 2013 roku na antenie BBC. Następnie pojawił się na platformie Netflix, gdzie trafił do widzów na całym świecie. 

Warto wspomnieć o tym, że zdjęcia do 6. sezonu były wielokrotnie przekładane przez pandemię koronawirusa, jednak twórcom serialu udało się wrócić na plan i zapewnić ekipie bezpieczne warunki pracy. Co ciekawe, Steven Knight zdradził, że serial "Peaky Blinders" faktycznie skończy się na 6. sezonie, ale dodał, że jest pomysł, by powrócił w innej formie.

Wierzymy, że będzie to najlepszy sezon ze wszystkich dotychczasowych. Jesteśmy pewni, że fani go pokochają. Serial zmierza ku końcowi, ale historia będzie toczyć się dalej w innej formie – powiedział Steven Knight.

Na ten moment nie zdradził jednak szczegółów. 

"Peaky Blinders": kiedy premiera 6. sezonu serialu?

Steven Knight nie zdradził, kiedy nowe odcinki będę miały premierę. Fani brytyjskiej produkcji muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. W "Peaky Blinders" występują: Cillian Murphy, Helen McCrory, Joe Cole i Paul Anderson. Wszystkie dotychczasowe sezony można znaleźć na Netflixie.

loader

Zobacz także: Netflix zapowiada film "O wszystko zadbam" z gwiazdą "Gry o tron". Kiedy premiera? [WIDEO] 

RadioZET.pl/BBC.com