Zamknij

"Peaky Blinders": zakończono zdjęcia do 6. sezonu. Kiedy premiera? [FOTO]

31.05.2021 14:29

Serialowa rodzina Shelbych opuściła plan zdjęciowy. Z okazji zakończenia zdjęć do 6. sezonu "Peaky Blinders", twórcy podzielili się nowym zakulisowym zdjęciem. Kiedy możemy spodziewać się finałowych odcinków?

"Peaky Blinders": zakończono zdjęcia do 6. sezonu. Kiedy premiera? [FOTO]
fot. BRITISH BROADCASTING CORPORATION (bbc) / Album/EAST NEWS

"Peaky Blinders" powrócą do nas z jeszcze jednym, finałowym sezonem. Prace na planie 6. serii dobiegły właśnie końca, o czym twórcy poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co zobaczymy w finale i kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Peaky Blinders" - zakończono zdjęcia do 6. sezonu

Wznowione w styczniu zdjęcia do 6. sezonu "Peaky Blinders" dobiegły właśnie końca. Oznacza to, iż pożegnanie z rodziną Shelbych nieuchronnie się zbliża. W finałowym sezonie, wyreżyserowanym przez Anthony'ego Byrne'a, ponownie zobaczymy Cilliana Murphy'ego, Sama Claflina, Anyę Taylor-Joy, Helen McCrory, Paula Andersona, Sophie Rundle, Briana Gleesona, Neila Maskella, Kate Dickie, Cosmo Jarvisa oraz Emmetta J. Scanlana.

Szczegóły fabularne finałowego sezonu "Peaky Blinders" owiane są tajemnicą. Krążą jednak pogłoski, jakoby w nadchodzących odcinkach Tommy Shelby miał stanąć twarzą w twarz z samym Adolfem Hitlerem, którego (zgodnie z niepotwierdzonymi pogłoskami) miałby zagrać Rowan Atkinson ("Jaś Fasola").

Na obecną chwilę nie znamy daty premiery 6. sezonu "Peaky Blinders". Media jednak spekulują, że finał zadebiutuje jeszcze w 2021 roku. Przypominamy również, iż nie jest to definitywny koniec naszej przygody z gangsterską familią. Twórca serialu, Steven Knight, zapowiedział bowiem, że czeka nas filmowa kontynuacja.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.