Zamknij

"Peaky Blinders" sezon 6: Tom Hardy w zapowiedzi finału serialu [WIDEO]

02.12.2021 08:36

Finałowy sezon "Peaky Blinders" doczekał się zapowiedzi, w której powrócił Tom Hardy. W 6. sezonie popularnej produkcji aktor powróci ponownie jako Alfie Solomons.

Peaky Blinder - Tom Hardy - kadr z serialu
fot. Album Online/East News

Nadchodzi finałowy akt "Peaky Blinders". Z najnowszej zapowiedzi 6. sezonu serialu wynika, że do obsady powróci Tom Hardy, ponownie wcielający się w Alfiego Solomonsa. Co jeszcze teaser zdradza na temat ostatnich odcinków "Peaky Blinders"?

"Peaky Blinders" sezon 6: Tom Hardy w nowym teaserze

W 2013 roku na BBC zadebiutowała produkcja stworzona przez Stevena Knighta z Cillianem Murphym w roli głównej. Mowa oczywiście o "Peaky Blinders" - opowieści o tytułowym gangu działającym w Wielkiej Brytanii w latach 20. XX wieku. Do sieci trafił najnowszy teaser 6. sezonu, w którym zapowiedziano powrót dobrze znanej postaci.

Na Twitterze serialu widzimy 10-sekundowy fragment finałowego sezonu "Peaky Blinders". Tommy Shelby (Murphy) udaje się do Solomonsa - przywódcy żydowskiego gangu z Camden Town, by ponownie połączyć siły w "finałowym akcie".

Postać Solomonsa zadebiutowała w 2. sezonie "Peaky Blinders". Od tej pory Alfie pojawiał się w kolejnych seriach, więc jego powrót nie jest wielkim zaskoczeniem dla fanów serialu. Brutalny, lecz inteligenty przestępca połączy siły  gangiem Peaky Blinders. Czego będzie dotyczyć współpraca? Przekonamy się za jakiś czas.

Chociaż 6. sezon "Peaky Blinders" jest ostatnim sezonem serialu, Knight zapowiedział, że zwieńczeniem historii gangu z Birmingham będzie pełnometrażowy film telewizyjny. W przygotowaniu są też serialowe spin-offy, które skupią się zapewne na poszczególnych bohaterach "Peaky Blinders". Fani serii nie muszą więc się żegnać na dobre z brutalnym światem przestępczym międzywojennej Wielkiej Brytanii.

"Peaky Blinders" sezon 6: kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono dokładnej premiery 6. sezonu "Peaky Blinders". Teaser potwierdza wcześniejsze ustalenia - ostatnie odcinki serialu trafią na BBC i platformę Netflix na początku roku 2022. Trudno jednak powiedzieć czy finałowy sezon zobaczymy zimą, czy bliżej wiosny. W rolach głównych oprócz Murphy'ego i Hardy'ego, wystąpili między innymi Sam Claflin, Paul Anderson, Finn Cole i Sophie Rundle.

loader

RadioZET.pl/Twitter