Zamknij

Paweł Deląg zbyt szybko pożegnał się z "M jak miłość". Aktor zaliczył wpadkę

13.10.2021 15:54

Paweł Deląg odchodzi z "M jak miłość". O tym, że aktor pożegnał się z produkcją wiadomo już od jakiegoś czasu. Jednak serialowy Michał zbyt szybko pożegnał się z fanami. Co się stało?

Paweł Deląg
fot. Piotr Molecki/East News

Paweł Deląg zbyt szybko pożegnał się z "M jak miłość". Aktor zaliczył wpadkę. Ostatni raz pojawi się w serialu w 1406. odcinku serialu, nie wziął jednak pod uwagę tego, że odcinek nie będzie emitowany z powodu meczu.

Zobacz także: „Dom z papieru”: Netflix zaprezentował teaser finałowych odcinków kultowego serialu [WIDEO]

Paweł Deląg zbyt szybko pożegnał się z "M jak miłość". Aktor zaliczył wpadkę

Paweł Deląg przez lata wcielał się w serialu "M jak miłość" w Michała, który był związany z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Aktor zdecydował się zrezygnować z pracy w serialu. Paweł Deląg, nieświadomy tego, że z powodu meczu Polska- Albania w piłkę nożną, przesunięto 1406. epizod, postanowił się pożegnać z fanami i osobami, z którymi współpracował na planie.

Twórcy "M jak miłość" szybko wychwycili błąd aktora i sprostowali, że odcinek z jego udziałem będzie można zobaczyć w innym terminie.

Zobacz także

"M jak miłość": kiedy ostatni odcinek z Pawłem Delągiem?

Paweł Deląg pojawi się ostatni raz w serialu "M jak miłość" w 1406. odcinku, który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 18 października 2021 roku o godzinie 20.55.

loader

Zobacz także: "Promyk nadziei", odcinek 131 - STRESZCZENIE. Neslihan marzy o kolejnej ciąży [15.10]

RadioZET.pl/