Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 9 - STRESZCZENIE. Kris zgrywa zrozpaczonego męża [20.09]

16.09.2021 19:56

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 9. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 9 - STRESZCZENIE. Kris zgrywa zrozpaczonego męża [20.09]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 9 - streszczenie

Streszczenie 9. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Marta zatrzymuje się wraz z dziećmi u fryzjerek, jednak wciąż zamierza przenieść się do Zakopanego. Żaneta, Wera i Oliwka przekonują ją, by została w Krakowie. Proponują również, że dopóki się nie urządzi, może zamieszkać z nimi. Propozycja bardzo ją wzrusza. Dziewczyny wpadają też na pomysł, że zaczęła pracę u Alicji jako pomoc domowa . Tymczasem dziewczyna Mirka, która jest dziennikarką, namawia Krisa, by nagrał apel. Ten zgrywa zrozpaczonego męża i ojca, który poszukuje żony i dzieci. Sandra zaś bezskutecznie usiłuje poderwać Adama. Stara się to zataić przed Matim.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 9 - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w poniedziałek 20 września 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl