Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 23 - STRESZCZENIE. Beatka przekupuje kochankę Adama [13.10]

12.10.2021 11:29

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 23. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 23 - STRESZCZENIE. Beatka przekupuje kochankę Adama [13.10]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 23 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 23. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

Papiery na szczęście, odcinek 23 - streszczenie

Streszczenie 23. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Beatka nakrywa Adama w łóżku z nieznajomą dziewczyną. Postanawia ją przekupić, by zniknęła z życia mężczyzny. Tymczasem Sandra dobija targu z konkurencją, a Żaneta jest w szoku, że Jarosław pomylił ją z Oliwką. Alicja zgadza się, by Marysia wyjechała z nią do Gdańska, jednak stawia warunek - ta ma wcześniej rozmówić się z rodzicami. Adam zaś napotyka kłopoty przy zakupie ziemi pod park technologiczny, przez które może w ogóle nie dojść do transakcji. 

loader

Papiery na szczęście, odcinek 23 - gdzie i kiedy oglądać?

23. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w środę 13 października 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl