Zamknij

"Papiery na szczęście": odcinek 21 - STRESZCZENIE. Mati oczernia Martę [11.10]

07.10.2021 17:16

"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN z gwiazdą "M jak miłość" Adrianą Kalską w roli głównej. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 21. odcinka serialu "Papiery na szczęście" i szczegóły emisji.

"Papiery na szczęście": odcinek 21 - STRESZCZENIE. Mati oczernia Martę [11.10]
fot. materiały prasowe TVN

"Papiery na szczęście", odcinek 21 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Papiery na szczęście"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 21. odcinek serialu "Papiery na szczęście" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Papiery na szczęście, odcinek 21 - streszczenie

Streszczenie 21. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco:

Mati wścieka się na Adama, że zamiast interesować się Sandrą, ugania się za Martą i postanawia oczernić kobietę w jego oczach. Kris nie daje za wygraną i za wszelką cenę chce odnaleźć żonę i dzieci, a Mirek podsuwa mu pomysł zwabienia Marysi do Gdańska. Tymczasem Ola składa nastolatce propozycję - wyjazd do Trójmiasta z jej mamą Alicją. Jarosław zaś zaczyna śledzić Oliwkę.

loader

Papiery na szczęście, odcinek 21 - gdzie i kiedy oglądać?

21. odcinek serialu "Papiery na szczęście" będzie można obejrzeć w poniedziałek 11 października 2021 roku o godzinie 19:30 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl